Föremål som liknar matta NöthÃ¥r

Vi hittade över 20 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 9212 Matta
    1950-tal, Nöthår, vändbar, ej signerad, 150x230 cm
    Såld: 1.700 kr

    Såldes den 19 februari 2024
  • 9272 Matta
    Nöthår, 1950-tal, 134x200 cm
    Såld: 100 kr

    Såldes den 26 september 2022
  • 6509 Matta
    Nöthår, 136x206 cm
    Såld: 350 kr

    Såldes den 11 oktober 2021
  • 5529 Matta
    Nöthår, 153x233 cm
    Såld: 300 kr

    Såldes den 4 oktober 2021
  • 6042 Matta
    nöthårsmatta. Signerad, GS, 136x180 cm
    Såld: 800 kr

    Såldes den 30 augusti 2021
  • 6469 Matta
    Nöthår, 169x237cm
    Såld: 1.100 kr

    Såldes den 30 november 2020
  • 5099 Matta
    Nöthår, 139x205cm
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 23 november 2020
  • 2327 Matta
    Nöthår, 1950-tal, 161x234 cm
    Såld: 1.300 kr

    Såldes den 18 maj 2020
  • 1005 Matta
    nöthår, 1960-tal, 194,5x135 cm
    Såld: 1.100 kr

    Såldes den 23 mars 2020